סמינר פריודיזציה בספורט
בתאריכים 10-11 בינואר 2018 במכללה האקדמית בוינגייט, באירוחם של המכללה האקדמית, מכון וינגייט,...

שלושה נערים ושתי נערות סיימו במקומות הראשונים במירוץ הסמטה השני בפארק אריאל שרון

רגעי הזינוק במירוץ הסמטה השני (צילום: מאיר ארזי) 

סמי עבדול-ג'אבר ונועה חייט זכו היום (שישי) במירוץ הסמטה השני שהתקיים בפארק אריאל שרון בתל-אביב. את המירוץ שהכנסותיו קודש להעצמת נערים ונערות באמצעות פעילות ספורטיבית הזניק פרופ' אסא כשר, ממחבריו של הקוד האתי הצה"לי, יו"ר עמותת "יהורז" שמנהלת את מועדון אתלטי הסמטה, במסגרתו מופעל הפרויקט, ואביה של שירית כשר, יו"ר מועדון האתלטיקה הסמטה דרום ת"א.

הפרויקט נועד לילדים ונערים בגילאי 18-10 ולכן אין בכך הפתעה שהזוכים הם נערים, אלא שבמירוץ השתתפו גם בוגרים ובוגרות, ובכל כוחם של הנערים והנערות השייכים לאגודה.

סמי עבדול-ג'אבר שסיים שלישי בשנה שעברה, ניצח השנה בתוצאה 15:22 ד' במסלול 5 הקילומטרים החדש שהתנהל השנה על כביש, להבדיל ממסלול הכורכר עליו התנהל המירוץ בשנה שעברה. הרץ המוכשר שייצג ביולי את ישראל באליפות אירופה לנוער באופן מכובד ביותר, הקדים קבוצה של 8 רצים אשר ההפרש ביניהם היה 16 שניות (כמתואר בטבלה). שמואל אבוהאיי, שייצג גם הוא את ישראל באליפות אירופה לנוער, סיים שני ב-15:25, תוך שהוא מקדים ב-2 שנ' בלבד את רן שגיב.

סמי עבדול-ג'אבר מגיע ראשון לקו הגמר (צילום: מאיר ארזי)
בין הנשים הייתה זו נועה חייט, סגנית אלופת ישראל ב-10,000 מ', שחצתה ראשונה את קו הגמר בתוצאה 18:15 ד', לפני רחל גבריצאדיק שעצרה את השעון על 18:37. שרי דן שסיימה ראשונה בקטגוריית הנשים, סיימה שלישית בדירוג הנשים הכללי בתוצאה 18:58.     

הזוכות בקטגוריית הנערות: (מימין) שירה אורן, נועה חייט ורחל גבריצאדיק (צילום: מאיר ארזי) 

תוצאות 10 הראשונים בכל קטגוריה

מק'

גברים

נשים

רץ

קט'

תוצאה

רצה

קט'

תוצאה

1.

סמי עבדול-ג'אבר

נערים

15:22

נועה חייט

נערות

18:15

2.

שמואל אבוהאיי

נערים

15:25

רחל גבריצאדיק

נערות

18:37

3.

רן שגיב

נערים

15:27

שרי דן

נשים

18:58

4.

ג'מאל עבדול-מג'יד

גברים

15:29

מורן שבתאי

נשים

19:08

5.

עומר אלמוג

גברים

15:32

שירה אורן

נערות

19:38

6.

איילה גשאו

נערים

15:36

פופו סוויסה

נשים

20:38

7.

דניאל מולושט

גברים

15:38

סמיה עבדולג'אבר

נערות

20:51

8.

גודאדאו בלאצ'או

נערים

15:38

טל וינטראוב

נערות

21:30

9.

אלם גודין

נערים

15:52

מרווה עבדול-ראזי

נערות

21:53

10.

טדי קיפלמארים

גברים

16:02

סנא חסן

נערות

23:10