סמינר פריודיזציה בספורט
בתאריכים 10-11 בינואר 2018 במכללה האקדמית בוינגייט, באירוחם של המכללה האקדמית, מכון וינגייט,...

בתקופה הקרובה יתקיימו מספר מחנות אימון לאתלטי ישראל, ביניהם מחנה ילדים, ומחנות אימון לקדטים, נוער ומתחת לגילאי 23 בהדסה נעורים ומחנה ריצות ארוכות לנשים בצפון בסיוע "אתנה"

 האתלטים הצעירים במחנה האימון בחנוכה (צילום: טיבור יגר)

בחופשת פסח, בתאריכים 17-21/4/2016, יתקיים מחנה אימון פרי יוזמת איגוד האתלטיקה ו"אתנה" בכפר הנוער הדסה נעורים. כל מתקני האצטדיון והציוד יעמדו לרשות המתאמנים. מחנה האימונים יהיה סגור, ולאתלטים לא תינתן האפשרות לעזוב את המחנה במהלכו. מחנות האימון האחרונים הביאו לגיבוש מרשים בין חברי הנבחרת, וחשפו לא מעט אתלטים למקצועות נוספים, מעבר למקצוע בו הם עוסקים בשגרה.

 

לוח זמני המחנה

יום א', 17.4      09:30 – הגעה למחנה ומפגש ראשוני באצטדיון

                        10:00-12:00 – אימון באצטדיון

                        12:00-12:30 – ארוחת צהריים

                        16:00-18:30 – אימון באצטדיון

                        19:00-20:00 – ארוחת ערב

                        20:00-20:30 – הרצאה

יום ב', 18.4      07:30-08:00 – ארוחת בוקר

                        10:00-12:00 – אימון באצטדיון

                        12:00-12:30 – ארוחת צהריים

                        16:00-18:30 – אימון באצטדיון

                        19:00-20:00 – ארוחת ערב

20:00-21:30 – ערב פתוח

יום ג', 19.4       07:30-08:00 – ארוחת בוקר

                        10:00-12:00 – אימון באצטדיון

                        12:00-12:30 – ארוחת צהריים

                        16:00-18:00 – אימון באצטדיון

                        19:00-20:00 – ארוחת ערב

20:00-21:30 – הרצאה

יום ד', 20.4      07:30-08:00 – ארוחת בוקר

                        10:00-12:00 – אימון באצטדיון

                        12:00-12:30 – ארוחת צהריים

                        16:00-18:00 – אימון באצטדיון

                        19:00-20:00 – ארוחת ערב

20:00-21:30 – ערב פתוח

יום ה', 21.4      07:30-08:00 – ארוחת בוקר

                        10:00-12:00 – אימון באצטדיון

                        12:00-12:30 – ארוחת צהריים

                        14:30-15:00 – פינוי חדרים

 

האתלטים והאתלטיות המוזמנים למחנה

נשים

שיר מור (ראשל"צ), לורל גרינהולץ (ת"א), דיאנה ויסמן (ראשל"צ), אלינה דרוזדוב (חולון), מיה להיס (חיפה), גל קדמון (ב"ש), אלה קליין (ת"א), שרון קריכלי (ב"ש), נועה לוי (ראשל"צ), נועה ברליאה (ת"א), עדן דורי (ת"א), אלכסנדרה לוקשין (חיפה), דניאל פולסטר (נצרת), נעה מאור (ראשל"צ), ליאור קרמר (השרון), סיון רחמיין (חולון), נעם רייך (ירושלים), סיון אורבך (חיפה), כליל לנגר (הסמטה), שקד ליבוביץ' (ת"א), אדווה כהן (ירושלים), ברקת דרהי (ת"א), דינה מז'ידוב (ב"ש), אמינה מסעוד (נצרת), גלינה רזניק (ב"ש), נועה טולדו (ירושלים), ירדן דליהו (ת"א), פז פרץ (ראשל"צ), מאיה מנגל (ת"א), אסטל ולאנו (ת"א), נטע שליט (ת"א), ענת מילמן (ת"א), ענבל כהן (ראשל"צ), אלונה וולודין (ב"ש).

גברים

דור חיון (ב"ש), גל ארד (ת"א), ערן סיבוני (ירושלים), אור כלב (חולון), ג'ייק ראמוס (חולון), אדם יעקובי (חולון), נדב הדס (ת"א), איתמר פיילר (עמק חפר), דניאל שקליאר (ראשל"צ), ויקטור קולסוניק (עמק חפר), גודאדאו בלאצ'או (הסמטה), ערן לוריא (עמק חפר), רמזי עבדולג'אבר (הסמטה), שמואל אבוהאיי (הסמטה), אורי בלנק (חיפה), אשטו מוצ'ה (ראשל"צ), גננאו שפראו (ראשל"צ), טדסה גטהון (עמק חפר), עומר רמון (הצבי), מקסים גולדובסקי (ת"א), רועי רזניק (רמה"ש), דניס גולדובסקי (ת"א), רונן אונישנקו (ב"ש), אדוארד פלוטניקוב (ראשל"צ), צור ליברמן (ירושלים), דניאל סמיצ'נקו (חיפה), דניאל בוטייל (ת"א), אבירם שוורצברד (ת"א), גילרון צבקביץ' (השרון), איתמר באסטקר (ת"א), אריאל אטיאס (חיפה), אור כתב (חיפה), דוד קוטליארקר (ת"א), רועי וסרמן (חיפה), ניקולאי גילימוביץ' (ירושלים), אורן וסרמן (ת"א), רומן דובוביצקי (חולון), ישראל מורדכייב (חולון), דנב אוקסנברג (ראשל"צ)  

 

על כל אתלט להצטייד בתוכנית אישית למחנה ולהגיש אותה למנהלי המחנה: רוגל נחום, אנטולי שפרן ושקד רוט. ניתן לשלב בין התוכניות האישיות לתכנית של המאמנים במקום.

המאמנים האישיים של האתלטים במחנה מוזמנים לבקר במהלך ימי המחנה (ללא לינה).

 

* ייתכנו שינויים ותוספות ברשימת המוזמנים/ות למחנה