סמינר פריודיזציה בספורט
בתאריכים 10-11 בינואר 2018 במכללה האקדמית בוינגייט, באירוחם של המכללה האקדמית, מכון וינגייט,...

תחרות המוקדמות עברה ללא הפתעות. במרבית המקצים עלו אוטומטית 3 המנצחים, ואליהם הצטרפו 2 המנצחים המהירים, למעט מקצועות בהם יופיעו אורחים שהוזמנו מחו"ל

בלייר-סנפורד עם שיא אישי חדש ב-200 (צילום: מאיר ארזי) 

היום (ראשון) התקיימו מקצי המוקדמות במקצועות הריצה (200, 400 ו-800 מ') לקראת אליפות ישראל ה-81 שתתקיים בימים שלישי ורביעי השבוע. בכל אחת מהריצות השונות התקיימו שני מקצים, מהם עלו אוטומטית 3 הראשונים בכל מקצה, ואליהם יצטרפו שני המפסידים המהירים בדירוג הכללי (מקומות 7-8), למעט מקרה בו הוזמן אתלט או שניים מחו"ל לאליפות, ואז האורחים יצטרפו לשישייה הראשונה משני המקצים (במקרה של שני אורחים), ולמפסיד המהיר ביותר (במקרה של אורח יחיד).

במקרה שאין אורחים במקצים ל-200 ול-400 מ', ישתתפו בגמר, כאמור, 3 הראשונים מכל מקצה ושני המפסידים המהירים ביותר. בריצת 800 מ', מכיוון שניתן להזניק יותר מ-8 רצים, שני המפסידים המהירים ישתתפו בכל מקרה בגמר.

יחד עם זאת לזמנים שהושגו במוקדמות תהיה משמעות בקביעת השבילים למקצי הגמר באליפות.

 

200 מ' גברים

מקצה 1 (0.6)

מקום 1 – אמרי פרסיאדו (מכבי ת"א)  21.63

מקום 2 – דור קולביץ (מכבי ת"א)  21.67

מקום 3 – אביב דיין (הפועל חולון)  22.04

 

מקצה 2 (0.1-)

מקום 1 – דונלד בלייר-סנפורד (מכבי ת"א)  21.17 (שיא אישי)

מקום 2 – עומרי הרוש (מכבי ת"א)  21.96

מקום 3 – אמיר דאי (הפועל חולון)  22.99

 

המפסידים המהירים

מקום 7 (כללי) – דניאל בויאנז'ו (הפועל חולון)  22.97

מקום 8 (כללי) – מוחמד אבו ענזה (אתלטי הנגב)  22.99

מקום 9 (כללי) – יונתן ישוק (אתלטי הנגב)  23.08

 

400 מ' גברים

מקצה 1

מקום 1 – דונלד בלייר-סנפורד (מכבי ת"א)  50.80

מקום 2 – מוחמד אבו ענזה (אתלטי הנגב)  51.35

מקום 3 – אור כלב (הפועל חולון)  51.40

 

מקצה 2

מקום 1 – מאור סגד (אתלטי הנגב)  50.13

מקום 2 – יורי שפסאי (הפועל עמק חפר)  50.49

מקום 3 – אור מורג (מכבי ת"א)  51.15

 

המפסידים המהירים

מקום 7 – יניב קליינמן (מכבי חיפה)  51.34

מקום 8 – רון אזולאי (לידר ירושלים)  51.40

 

800 מ' גברים

מקצה 1

מקום 1 – דוד טאייצ'או (מכבי ת"א)  1:56.96

מקום 2 – אלון אברג'ל (הפועל עמק חפר)  1:57.16 (שיא אישי)

מקום 3 – אשטו מוצ'ה (מכבי ת"א)  1:58.20

 

מקצה 2

מקום 1 – גטו אדמסו (הסמטה דר' ת"א)  1:57.98

מקום 2 – גודאדאו בלאצ'או (הסמטה דר' ת"א)  1:58.12

מקום 3 – דניאל אמביה (מכבי ת"א)  1:58.27

 

המפסידים המהירים

מקום 7 – עמר גאנגה (הסמטה דר' ת"א)  1:58.46 (שיא אישי)

מקום 8 – יהונתן כרמין (איילות)  1:58.91 (שיא אישי)

 

200 מ' נשים

מקצה 1 (1.5)

מקום 1 – דיאנה ויסמן (מכבי הישגים ראשל"צ)  24.57

מקום 2 – דניאל פולסטר (מכבי חיפה)  24.95 (שיא אישי)

מקום 3 – ניצן לוי (הישגים ראשל"צ)  25.41

 

מקצה 2 (0.5)

מקום 1 – צ'יסום דורו (הסמטה דר' ת"א)  25.12

מקום 2 – גל קדמון (אתלטי הנגב)  25.82

מקום 3 – מאיה אביעזר (מכבי ת"א)  26.19

 

המפסידות המהירות

מקום 7 – ג'ומעאן ג'וברן (אתלטי הנגב)  25.77 (1.5)

מקום 8 – נועה ברליאה (אתלטי הנגב)  26.42 (0.5)

 

400 מ' נשים

מקצה 1

מקום 1 – דריה לוקשין (מכבי חיפה)  60.52

מקום 2 – תהליל מסארווה (עירוני נצרת)  60.86

מקום 3 – רחל פרז מרטינז (הפועל חולון)  61.28

 

מקצה 2

מקום 1 – ג'ומעאן ג'וברן (אתלטי הנגב)  60.33

מקום 2 – כריסטינה ואניושב (הישגים ראשל"צ)  60.88

מקום 3 – סיון אורבך (מכבי חיפה)  61.01

 

המפסידות המהירות

מקום 7 – ילנה מנוסוב (לידר ירושלים)  61.39

מקום 8 – שיר כלפון (מכבי חיפה)  61.76