רשימת תחרויות

שנה:
תחרותמקום-האירועתאריךהצג מקצועות
ליגת קדטים מחזור ב'הדר-יוסף20/03/2018הצג מקצועות
ליגת נוער מחזור א'הדר-יוסף20/03/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 15 - מחזור 2הדר-יוסף07/03/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 13 - מחזור 2הדר- יוסף07/03/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון20/02/2018הצג מקצועות
ליגת על בתי ספר מחזור 4ראשלצ19/02/2018הצג מקצועות
MAAC Indoor ChampionshipUSA18/02/2018הצג מקצועות
MAAC Indoor ChampionshipUSA17/02/2018הצג מקצועות
2018 NJCAA Region XI Indoor ChampionshipsUSA17/02/2018הצג מקצועות
C-USA Indoor ChampionshipsUSA17/02/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל ה-57 במרוצי שדהפארק הירקון16/02/2018הצג מקצועות
Redhawks OpenUSA16/02/2018הצג מקצועות
DIII NE TF ChampionshipsUSA16/02/2018הצג מקצועות
סבב מוטראשון לציון12/02/2018הצג מקצועות
SDSU Indoor Classicברוקינגס, דרום דקוטה10/02/2018הצג מקצועות
גביע החורףהדר יוסף10/02/2018הצג מקצועות
אליפות הבלקן לנוער באולםסופיה, בולגריה10/02/2018הצג מקצועות
Don Kirby Invitationalאלבקורקי, ניו-מכסיקו09/02/2018הצג מקצועות
Vanderbilt's Music City Challengeנשוויל, טנסי09/02/2018הצג מקצועות
Fastrack National Inviteסטייטן איילנד, ניו-יורק09/02/2018הצג מקצועות
Samford Inviteברמינגהאם, אלאבמה09/02/2018הצג מקצועות
הזמנה מכבי תל אביבהדר יוסף05/02/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל 15 ק"מראשון לציון02/02/2018הצג מקצועות
Frank sevigne husker invitationalUSA02/02/2018הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים01/02/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 13- מחזור א'הדר-יוסף31/01/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 15 - מחזור א'הדר-יוסף31/01/2018הצג מקצועות
הזמנה מוטהדר יוסף29/01/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון28/01/2018הצג מקצועות
KMS Invite 2018USA28/01/2018הצג מקצועות
Výsledky pretekovSlovakia28/01/2018הצג מקצועות
Jack Johnson ClassicUsa27/01/2018הצג מקצועות
ASU InvitationalUSA26/01/2018הצג מקצועות
ליגת מרוצי שדההדר יוסף23/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפוןחיפה22/01/2018הצג מקצועות
Jim Emmerich Alumni InvitationalUSA20/01/2018הצג מקצועות
Vanderbilt Invitational IndoorUSA20/01/2018הצג מקצועות
Samford January InviteUSA19/01/2018הצג מקצועות
Jim Emmerich Alumni InvitationalUSA19/01/2018הצג מקצועות
Vanderbilt Invitational IndoorUSA19/01/2018הצג מקצועות
הזמנהכפר סבא18/01/2018הצג מקצועות
הזמנה - מכבי ת"אהדר יוסף17/01/2018הצג מקצועות
אליפות בתי ספר מרוצי שדהעמק המעינות16/01/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון14/01/2018הצג מקצועות
Carlsbad Marathon 2018Carlsbad14/01/2018הצג מקצועות
Great Dane ClassicUSA13/01/2018הצג מקצועות
UCS Spirit Pole Vault SummitUSA13/01/2018הצג מקצועות
Commodore InvitationalUSA12/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה דרום מחזור 2 ט'הדר יוסף10/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה דרום מחזור 2 ז'-ח'הדר יוסף10/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה מחזור 1 ז'-ח'חיפה09/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה מחזור 1 ט'חיפה09/01/2018הצג מקצועות
ליגת על קרב רב ז'-ח'ראשון לציון08/01/2018הצג מקצועות
ליגת על קרב רב ט'ראשון לציון08/01/2018הצג מקצועות
מרתון טבריה ה-41 אליפות ישראלטבריה07/01/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון06/01/2018הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים03/01/2018הצג מקצועות